Догляд за хворими з деменцією в Житомирі

Деменція – це неврологічний синдром, при якому відбувається порушення когнітивних властивостей головного мозку. Проявами деменції є порушенням мислення, пам’яті, поведінки та здатності до самообслуговування. Деменція іншими словами це старече слабоумство. 

Досить не просто, коли близькій людині встановлюють такий діагноз. Догляд за хворими з деменцією потребує спеціальних навичок та знань.

Щоб забезпечити належну опіку та медичну допомогу людині з деменцією Вам необхідно звернутися в приватний пансіонат для людей похилого віку «Мрія» в Житомирі.

 

Особливості догляду за хворими з деменцією в Житомирі в пансіонаті для літніх людей «Мрія»

Деменція – важке захворювання, яке змінює життя не тільки хворого, а й усіх членів сім‘ї. Через втрату необхідних повсякденних навичок хвора людина потребує постійної допомоги близьких, а через важкість висловлення своїх думок і не розуміння звернень інших людей, виникають проблеми комунікативного характеру. 

Забезпечити належний догляд за хворим з деменцією в умовах домашнього догляду дуже важко, а то й взагалі не можливо.

Вихід з такої ситуації є – звернення в приватний пансіонат для людей похилого віку «Мрія». Це рішення дасть Вам можливість бути спокійними і впевненими, що за близькою людиною проводиться щоденний належний догляд і надається вся необхідна медична допомога. 

Пансіонат «Мрія» забезпечить хворому з деменцією необхідний професійний догляд та комфортні, безпечні умови проживання.

Фахівці пансіонату мають за плечима неабиякий досвід в роботі з такими хворими і дотримуються всіх правил поведінки і догляду за ними:

 • Планування і чіткий режим дня. Однакові дії з дня у день, без відхилень у графіку, створюють для хворого сприятливі умови в яких він почуває повну безпеку та комфорт.
 • Неспішність. В пансіонаті враховані всі особливості дементивних хворих. Оскільки, на звичайні побутові речі вони потребують більше часу, ніж здорові люди, для них заплановані більші перерви та виділено більше часу на гігієнічні процедури та вживання їжі.
 • Постійна діяльність. Хворим з синдромом деменції вкрай важливо зберігати звичайні побутові звички, тому наші спеціалісти залучають їх до спільної взаємодії. Пропонують їм самостійно одягнутися, розклавши всі речі в порядку одягання, застелити ліжко чи допомогти накрити на стіл.
 • Можливість робити вибір. Це важливий пункт для збереження когнітивних функцій. Хворому пропонують зробити вибір, наприклад, одягнути синій светр чи коричневий, випити компот чи свіжовичавлений сік, прогулятися на свіжому повітрі чи переглянути фільм.
 • Спілкування простими чіткими фразами. Хворі з деменцією не розуміють складних звернень, метафор і довгих речень, тому наші спеціалісти спілкуються тільки зрозумілою їм мовою.
 • Активний розпорядок дня. Людям з деменцією необхідно, якомога менше часу проводити в лежачому стані. В нашому пансіонаті в їх графік обов’язково включені щоденні прогулянки на свіжому повітрі, лікувальна фізкультура та інші види дозвілля.
 • Відсутність відволікаючих факторів. Людина з деменцією не може фокусуватися одночасно на кількох справах. Радіо, телебачення чи джерела шуму заважають їм зосередитися на прийомі їжі чи спілкуванні. 

Роки досвіду роботи з людьми з цим недугом, надихнули фахівців пансіонату в Житомирі «Мрія» створити спеціальний алгоритм догляду і найкращі умови для зручності та комфорту Ваших близьких. 

Середовище та умови проживання хворих з деменцією в Житомирі в пансіонаті «Мрія»

Людям з деменцію необхідно проживати в безпечному середовищі. Хвороба унеможливлює таку когнітивну функцію як встановлення причинно-наслідкових зв’язків, через що людина може зазнати травм.

В пансіонаті «Мрія» створено спеціальні безпечні умови для проживання людей з деменцією з цілодобовим наглядом персоналу. Ми передбачили усі можливі небезпечні чинники і усунули їх. В середовищі перебування хворих відсутні:

 • Небезпечні предмети, ліки, алкоголь, зброя, токсичні речовини, небезпечний посуд, інструменти чи предмети, якими можливо закрити замок.
 • Сірники, запальнички чи інші засоби, що можуть спричинити пожежу. Хворі курці мають можливість палити тільки під наглядом персоналу.
 • Відсутні килими, подовжувачі та інші речі, через які хворий може перечепитися. 
 • В ванній кімнаті та туалеті встановлено поручні.

На превеликий жаль, деменція – процес незворотній і Ваша бабуся чи дідусь вже ніколи не повернуть собі колишній живий розум та здатність до самообслуговування. 

Звернувшись в пансіонат людей похилого віку «Мрія» Ви забезпечите рідній людині належний догляд та турботу, що дозволить уповільнити розвиток деменції та підвищити якість життя.